خرید ضایعات اهن سرویس خواب کفسابی خرید ضایعات آهن بهترین جراح بینی در تهران سرویس آسانسور لیزرمو
منو اصلی

چرا بهتر است از فروشگاه سرویس خواب خرید کنیم؟

مجموعه کرات چوب تولید کننده تخصصی کالای خواب از سال 1370 شمسی تا به امروز با گذشت بیش از ربع قرن به طور انحصاری و صرفاً به تولید و ارایه محصولات و کالای خواب پرداخته و سعی نموده تا شعار کالای با کیفیت ایرانی را به عمل تبدیل نماید. و از این حیث با تکیه به اعتماد مشتریان خود با افتخار توانسته تا اجناسی درخور خانواده ایرانی را تولید و راهی بازار مصرف نماید. در ادامه به دلایلی میپردازیم که به شما کمک خواهد کرد تا با خیالی آسوده تر به تهیه محصولات و کالای خواب مورد نیاز خود از این مجموعه بپردازید.

1- کیفیتی مطابق با استانداردهای روز دنیامجموعه کرات چوب با استفاده از متخصصین زبده و کارآمد در امر طراحی همگام با استانداردهای بین المللی به صورت مستمر تحقیق و توسعه را در دستور کار خود قرار داده و همچنین با به کارگیری ماشین آلات روز دنیا در کنار مواد اولیه با کیفیت و نیروی کار کارآمد این اطمینان را برای مشتری ایجاد میکند که از محصولی با کیفیت و استاندارد برای ایجاد آرامش و سلامت بهره خواهد برد.

2- قیمت مناسبدر کنار کیفیت مناسب در بازار رقابتی امروز بیش از پیش  فاکتور قیمت برای خریداران تاثیرگزار محسوب میشود. مجموعه کرات چوب با اتخاذ سیاست حذف واسطه‌ها محصولات خود را تنها از طریق فروشگاه اینترنتی و  یا نمایندگیهای مستقیم به دست مخاطب میرساند و همین امر باعث شده تا از نظر قیمت در برابر کیفیت بتواند جایگاه متمایزی از دیگر برندهای داخلی و خارجی کسب کند.

3- مشاوره و اطلاع‌رسانی علمیهمواره یکی از دغدغه‌های خریداران در بحث خرید از فروشگاهها، مواجه شدن با فروشندگانی است که یا اطلاع کافی و علمی در خصوص محصولات ندارند و یا اینکه میخواهند به هر قیمتی محصولات کم‌کیفیتی را که دارای سود بیشتری برای آنهاست را به مشتری بفروشند. گروه تولیدی کرات چوب با راه‌اندازی فروشگاه و همچنین از طریق وبسایت ، مشخصات دقیق محصولات و هرآنچه باید در خصوص کالای خواب و محصولات مرتبط  بدانید را به شیوه علمی با شما به اشتراک گذاشته و همچنین کارشناسان این مجموعه نیز به صورت مستمر آمادگی پاسخگویی به سوالات احتمالی مشتریان و یا ارایه مشاوره را دارا هستند.

4- ضمانت‌نامه کتبی معتبر و پاسخگو:گروه کرات چوب به دلیل جلب اعتماد و رضایت بیشتر مصرف کنندگان اقدام به ارایه ضمانت نامه کتبی برای محصولات خود میکند و در ادامه نیز خود را موظف میداند تا پس از فروش نیز مشتری را در تجربه استفاده مناسب از محصولی باکیفیت همراهی نماید.

تماس با ما

X